Edasi peamenüüsse Edasi sisusse

Privaatsuspoliitika

ITVaatlik veebilehe külastamine

Veebilehe külastamisel piirduvad külastaja kohta kogutavad ja säilitatavad andmed: kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadress (IP-aadress); lehekülg, mida külastati; arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteem; külastamise aeg; kasutaja seade üldistatult; lehekülje lehitseja suurus ning keelevalik; teenusepakkuja, domeeninimi ning regioon. Täpsemalt saate lugeda Küpsiste kasutamise eeskirjast.

IP-aadresse ei seota isikut tuvastava teabega. Andmeid kogume selle kohta, millist veebilehe osa külastatakse ja kui kaua seal viibitakse. Kogutud andmeid kasutame külastusstatistika tegemiseks, et selle põhjal veebilehte arendada ja külastajale mugavamaks muuta.

Küpsiste kasutamise eeskiri

ITVaatlik veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. ITVaatlik veebikeskkond kasutab analüütilisi küpsiseid, mis koguvad teavet selle kohta, kuidas võrgulehte kasutatakse. Näiteks, milliseid võrgulehti külastatakse kõige rohkem ja kas kasutajad saavad võrgulehtedelt veateateid. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks võrgulehe kasutajat otseselt tuvastada. Küll aga võib arvutikasutuse analüütiline jälgimine viia kasutaja kaudse tuvastamiseni.